Vážení agronomové,

BayProfit je věrnostní program určený pro všechny koncové odběratele přípravků na ochranu rostlin. Vztahuje se na kompletní sortiment foliárních přípravků společnosti Bayer s.r.o., divize Crop Science, Česká republika.

Pro období roku 2019 počínající dnem 1.5.2019 se do programu zařazují rovněž následující produkty: Osiva řepky značky DEKALB®, zakoupené koncovými odběrateli společnosti Monsanto ČR s.r.o.v takovém období.

Za každý litr, kilogram nebo kus přípravku získáte příslušný počet bodů, které můžete vyměnit za Vámi vybraný benefit. Nabídka benefitů zahrnuje dárkové poukázky SODEXO, platební kartu CCS, finanční částku zaslanou přímo na účet vašeho podniku anebo přípravky na ochranu rostlin z portfolia společnosti Bayer, divize Crop Science.

Pro účast v programu je třeba vyplnit dokument „Pověření k zastupování v programu BayProfit firmy Bayer s.r.o.“ a poslat ho na adresu: Bayer s.r.o., divize Crop Science, Siemensova 2717/4, Praha 5, PSČ 155 00. Prostřednictvím uvedeného dokumentu statutární orgán vašeho zemědělského podniku určí osobu, která bude tento podnik v programu BayProfit zastupovat.

Pro získání podrobnějších informací můžete kontaktovat naše regionální zástupce..

Formulář : Pověření jiného člena v programu BayProfit ke stažení.

Vstup do programu

Zapomněli jste heslo?