Vstup do programu

Zapomněli jste heslo?

Vážení agronomové,

BayProfit je věrnostní program určený pro všechny koncové odběratele přípravků na ochranu rostlin. Vztahuje se na kompletní sortiment foliárních přípravků společnosti Bayer s.r.o., divize Crop Science, Česká republika.

Za každý litr, kilogram nebo kus přípravku získáte příslušný počet bodů, které můžete vyměnit za Vámi vybraný benefit. Nabídka benefitů zahrnuje dárkové poukázky SODEXO, platební kartu CCS, finanční částku zaslanou přímo na účet vašeho podniku anebo přípravky na ochranu rostlin z portfolia společnosti Bayer, divize Crop Science.

Pro účast v programu je třeba vyplnit dokument „Pověření k zastupování v programu BayProfit firmy Bayer s.r.o.“ a poslat ho na adresu: Bayer s.r.o., divize Crop Science, Siemensova 2717/4, Praha 5, PSČ 155 00. Prostřednictvím uvedeného dokumentu statutární orgán vašeho zemědělského podniku určí osobu, která bude tento podnik v programu BayProfit zastupovat.

Pro získání podrobnějších informací můžete kontaktovat naše regionální zástupce.

Formulář : Pověření jiného člena v programu BayProfit ke stažení.

Respektujeme vaše soukromí
BayProfit CZ potřebuje Váš souhlas k využití jednotlivých dat, aby Vám mimojiné mohl ukazovat informace týkající se Vašich zájmů. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko Přijmout vše.
Přijmout vše
Souhlas můžete odmítnout zde.